מדיניות החלפה/החזרה
בפרי סטייל אנחנו מקווים שתהני מהמוצרים שבחרת במידה ולא תהיי מרוצה מהרכישה שלך מכל סיבה שהיא, ניתן לשלוח את הפריט/ים חזרה להחלפה או לקבלת החזר מלא. סכום ההחזר יהיה שווה לסכום הרכישה בקיזוז דמי המשלוח של הפריט/ים שנשלחו אליך מאתנו. משלוח פריט/ים להחלפה/החזר יש לבצע בתוך 15 ימים מיום מתאריך קבלת הפריט/ים. לאחר 15 ימים, לא ניתן לקבל החזר או פריט/ים אחר/ים, אולם יינתן זיכוי אשר ישמש לרכישה הבאה, כערכם של הפריט/ים שהוחזר/ו. לא ניתן להחזיר פריט אשר נלבש, כובס או שהוסרה ממנו את התווית. בעת ההחזר/החלפה יש לוודא כי התווית המקורית מוצמדת לפריט וכי אין סימני שימוש במוצר כגון זיעה, מייק אפ ודאודורנט. במידה ויהיו סימני שימוש לא נוכל לקבל את הפריט חזרה. היה ובחרת בפריט מדגם אשר אינו מופיע באתר, אם דרך הזמנה טלפונית ואם בכל דרך אחרת, וככל שהפריט כבר נתפר על פי הוראותיך, אזי לא ניתן להחזיר את הפריט ואף לא ניתן להחליפו בפריט אחר.

החזרות:
החזרות יתקבלו רק אם נשלחו אלינו תוך 15 ימים מקבלת המשלוח. באחריותך לשלוח את החבילה חזרה בדואר. החזרות מתבצעות בדרך כלל תוך 3 ימי עסקים מיום קבלת החבילה. ההחזר יתבצע לחשבון כרטיס האשראי/פייפאל בו נעשה השימוש לרכישה. ההחזר הכספי יופיע בחשבונך תוך 1-3 ימי עסקים.

החלפות:
באחריותך לשלוח את החבילה חזרה בדואר. אנו נשלח אליך חזרה את המוצרים החלופיים ומוצרים נוספים (ככל שיירכשו), ללא חיוב בדמי משלוח. הצעה זו תקפה עבור החלפה ראשונה בלבד.ניתן לשלוח אלינו הודעת דואר אלקטרוני (אימייל) עם שם הדגם, מספר הדגם, מידה וצבע של אותם הפריטים  שיוחלפו בפריטים שנשלחו. כך ניתן לשמור עבורך את הפריטים שיוחלפו באלה שנשלחו.החלפות מטופלות ונשלחות חזרה דרך כלל בתוך 7 ימי עסקים מיום מקבלת הפריטים